12.03.2007

Schiedel Moodulkorstnad loob uued mugavused korstende ehituses.

25.jaanuaril 2007 alustas tööd Schiedel Moodulkorstnad OÜ, mis tähendab Eesti ehitajatele senisest mugavamat ja kiiremat lahendust korstende paigaldamisel. Nagu nimigi ütleb on tegemist moodulitest koosnevate korstendega, mis võimaldab korstnaid komplekteerida ja paigaldada vaid mõne päevaga.

 

Shiedel Moodulkorstnad OÜ omanikuks on 100%-liselt Saksamaal asuv Schiedel AG - juhtiv korstnasüsteemide tootja Euroopas. Schiedel on juba üle 60 aasta Euroopas valmistanud, täiustanud ja moderniseerinud korstnasüsteeme omades tootevalikus keraamilisi moodulkorstnaid, metallkorstnaid, ventilatsioonisüsteeme ja kaminaid. Schiedel on esimene korstnasüsteemide tootja Euroopas, kes on saanud ISO 9001 kvaliteedisertfikaadi.

 

"Meil on heameel pakkuda Eesti klientidele turvalisi, keskkonnasõbralikke ja tulekindlaid valmiskorstnaid," märkis Schiedel Moodulkorstnad OÜ tegevjuht Jana Raudvere. "Alustasime oma tegevust juba 2006.a. suvel Lafarge Roofing OÜ all ning nüüdsest, omades juba väikest kogemustepagasit, jätkame iseseisva ettevõttena," lisas ta. Alustava ettevõtte algkapital on 750 000 EEK.

 

Schiedel AG kuulub Lafarge kontserni Roofingu Divisjoni. Täna on Schiedel esindatud 25 riigis, omades 23 tootmisüksust, kus töötab kokku üle 1400 inimese. Schiedel Moodulkorstnad OÜ kontor asub Tallinnas, Pärnu mnt 139.