"Isokern" moodulkorsten on valmistatud islandi laavakivist. Isokern korstent on kerge ja lihtne ise paigaldada. Neljast elementplokist saab laduda juba meetrikõrguse korstna.

Loe lähemalt

"Rondo Plus" on keraamilise sisuga moodulkorsten. Rondo Plus on uudse lahendusega, kvaliteetne, tulekindel korsten, mida saab kasutada erinevate tulekolletega.

Loe lähemalt

Metallmoodulkorstnad

Schiedeli saunakorstna komplektis on nüüd kõik vajalik 2,4-meetrise korstna ehitamiseks.

Loe lähemalt

Kerastar on kerge keraamiline moodulkorsten, mis sobib hästi kaasaegse ehitusstiili ja sisustusega, samas on ta ka suurepäraseks lahenduseks vanasse majja uue küttekolde ehitamisel.

Loe lähemalt

Permeeter korsten sobib eelkõige väiksematele kaminatele ja ahjudele (Ø 150 mm) ning saunakeristele (Ø 130 mm)

Loe lähemalt

"ICS" on 3-kihiline topeltseinaga metallist moodulkorstnasüsteem

Loe lähemalt

Renoveerimine

"Prima Plus" on kõrgekvaliteedilisest 316L roostevabast terasest valmistatud üheseinaline korstnasüsteem seinapaksusega 0,6 mm.

Loe lähemalt

"TecnoFlex" on kahekihilise seinaga painduv suitsutoru, mis on mõeldud olemasoleva renoveeritava telliskorstna suitsulõõri sisemiseks vooderdamiseks.

Loe lähemalt

Seguga renoveerimine. Puuküttega maja puhul (pliidid, ahjud, kaminad, saunakerised jms) kasutatakse korstna renoveerimiseks spetsiaalset tulekindlat segu, millega kaetakse kogu suitsulõõri sisepind.

Loe lähemalt

Kui soovid meie korstnakoolitusel osaleda, saada meile oma andmed ja me võtame Sinuga ühendust. Täpsem info registreerimisel.

Andmed saad sisestada

siia. Või helista meile ja küsi järgmise koolituse kohta.
Telefon (+ 372) 62 75 560

 

Ootame oma koolitustele kõiki huvilisi!

Kontakt

Monier OÜ

Pärnu mnt 139 

11317 Tallinn

 

Telefon +372 62 75 560

Faks +372 62 75 573

korsten(at)monier.com