Moodulkorsten on tark ja säästlik valik!

 

Ehitusmaterjalide tööstuses on viimase 10-20 aastaga tehtud suuri edusamme uute materjalide ja tehnoloogiate väljatöötamisel. Seega, võrreldes oma vanaisadega, ehitame meie oma maju täiesti teistmoodi materjalidest. Tänu sellele on tänapäeva majad üldiselt soojapidavamad, mis on muutnud ka meie kütmisharjumusi. Me kütame harvem, tihtilugu isegi mitte iga päev. Miks aga on siiani visalt levinud arvamus,et kõigi nende uuenduste taustal saab kõige parema korstna ikkagi ehitada vaid telliskivist?

Loe edasi

UUDIS! SCHIEDELI VENTILATSIOONISÜSTEEM

Loomulikul tõmbel töötav õhuvahetus on Schiedeli ventilatsioonisüsteemi aluseks. Välis- ja siseõhu rõhkude ning temperatuurierinevuste kasutamine annab võimaluse säästliku ventilatsioonisüsteemi ehitamiseks. 

Loe lähemalt

Lihtne korsten saunale

Nüüd on saunale korstna ehitamine eriti lihtne!

Schiedeli saunakorstna komplektis on nüüd kõik vajalik 2,4-meetrise korstna ehitamiseks.

 

Vaata lähemalt

11.05.09

Palju õnne Mari-Liis!

9. mail abiellusid Mari-Liis Kangur ja Kristjan Keert. Soovime värskele noorpaarile hästi palju õnne![more]

06.05.09

Parim korsten sinu saunale! Isokern EM13.

Nüüd saadaval hea ja odav sauna korsten - Isokern EM13, ploki suurus 36x36, suitsulõõri läbimõõt 13 cm. Jooksva meetri hind alates 802,40 EEK. Küsi julgesti pakkumist.[more]

17.04.09

Schiedel Moodulkorstnad Nurgakivis!

Aprillikuus tutvustame Schiedeli tooteid ja korstna renoveerimise võimalusi populaarses ehituse- ja remondisaates Nurgakivi. Läbi nelja saate toimub ka Schiedeli vaatajamäng, mille peaauhinnaks on uus korsten või olemasoleva...[more]

Kui soovid meie korstnakoolitusel osaleda, saada meile oma andmed ja me võtame Sinuga ühendust. Täpsem info registreerimisel. Järgmised koolitused jaanuar-märts 2017.

Andmed saad saata meilile: korsten(at)monier.com Või helista meile ja küsi järgmise koolituse kohta.

Telefon (+ 372) 62 75 560

 

Ootame oma koolitustele kõiki huvilisi!

Kontakt

Monier OÜ

Pärnu mnt 139 

11317 Tallinn

 

Telefon +372 62 75 560

Faks +372 62 75 573

korsten(at)monier.com